Współpraca

Home  /  Współpraca

Propozycje współpracy:

Misją Naukowego Koła Robotyki i Sztucznej Inteligencji jest rozwój, wychodzą na przeciw oczekiwaniom naszych partnerów opisujemy możliwości potencjalnej współpracy:

  • Współorganizowanie spotkań studentów z przedstawicielami firm – organizujemy miejsce na wydziale Matematyki i Informatyki UJ, widownie jak i wszystkie niezbędne zgody.
  • Organizowanie warsztatów, pokazów, wykładów dla zainteresowanych w absolutnie różnym wieku. Członkowie Koła prowadzili zajęcia dla gimnazjalistów, licealistów jak i dorosłych.
  • Obecność przedstawiciela firmy na uczelni.

Współpracujemy z:

Botland Sklep dla robotyków

logo-botland
Sklep Botland jest cenionym i znanym mecenasem rozwoju robotyki w Polsce, który pomaga miedzy innymi Kołom Naukowym przy zakupie sprzętu.

Women in Technology Polska

Women in Techonology

Women In Technology to społeczność kobiet, które pracują w technologiach lub je tworzą. Spotkania grupy odbywają się od 2009 r, aktualnie we Wrocławiu, w Katowicach, w Warszawie i w Krakowie. W ramach współpracy członkowie NKRiSI UJ mieli okazję dzielić się wiedzą prowadząc warsztaty.

Studencki Festiwal Informatyczny

Studencki Festiwal Informatyczny

Studencki Festiwal Informatyczny jest międzynarodową konferencją organizowaną od 2005 r. przez studentów, dla studentów. Co roku, w Krakowie, jednoczy ona pochodzących z całej Polski informatyków, a także wszystkich pasjonatów tej dziedziny, którzy niekoniecznie mają okazję zajmować się nią profesjonalnie.